BUDICÍ SYSTÉMY

PŘEHLED

BRUSH nabízí celou řadu standardních budicích systémů a také na míru přizpůsobené systémy navržené tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníka.

 

STANDARDNÍ VÝROBKY

PRISMIC® A3100 obsahuje dva plnohodnotné nezávislé kontroléry a dva nezávislé napájecí obvody uvnitř jednoho 19 palcového racku, všechny provedené jako vyjímatelné karty (k dispozici je jedna kanálová volba).
A3100 je vyroben na základě předchozích zkušeností a technologií BRUSH, které obsahují prvky jako integrovaný stabilizátor napájení, automatický synchronizátor, přijímač zemní poruchy R10, připojení Ethernet a USB integrované do jediného standardního racku o rozměrech 19 palců. S většinou konektorů plně kompatibilních se staršími kontroléry BRUSH je A3100 snadnou náhradou předchozích automatických regulátorů napětí BRUSH, jako jsou MAVR, MicroAVR, A30 a dokonce i A32. 
BRUSH může poskytnout odborné znalosti, které pomohou nahradit bezkartáčové regulátory napětí jiných výrobců až do 20A s A3100.

Kontrolér buzení nebo automatický regulátor napětí PRISMIC® A32 obsahuje dva plně nezávislé regulátory a dva nezávislé napájecí obvody. PRISMIC® A32 je jedním z prvních kontrolérů buzení, který poskytuje funkce jako integrovaný stabilizátor napájení, barevný TFT displej a ethernetové připojení. Je umístěn v jednom racku o rozměru 19 ".


Kontrolér buzení PRISMIC® A12 je určen k řízení buzení bezkartáčového generátoru, využívá nejmodernější technologii digitálních mikrokontrolérů, aby byl nejkompaktnější jednotkou řady BRUSH. PRISMIC® A12 je dodáván na montážní desce včetně kabeláže a příslušenství.

 

STATICKÉ BUDICÍ SYSTÉMY NA MÍRU

PRISMIC® A50 zajišťuje stabilní regulaci napětí s vysokou spolehlivostí pomocí pokročilých mikroprocesorových a softwarových technologií. Systémy jsou k dispozici pro budicí proudy generátoru od 20 A do více než 8000 A.

 

SYSTÉMY MONITOROVÁNÍ

Snímač zemních poruchy rotoru PRISMIC® R10 používá elektronickou jednotku k detekci zemní poruchy a odstraňuje potřebu kartáčů a kroužků, což vede ke zvýšení spolehlivosti a snížení nákladů na údržbu.

 

Interested in more information? Please get in touch.

Contact UsContact